Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Výzva a Upozornenia, pre majiteľov nehnuteľností vo veci odstránenia a okliesnenia stromov a iných porastov ohrozujúcich bezpečnosť a spoľahlivosť prevádzky elektrických vedení nachádzajúcich sa na nehnuteľnostiach vo vlastníctve a užívaní občanov Vašej obce.

Výzva a Upozornenia, pre majiteľov nehnuteľností vo veci odstránenia a okliesnenia stromov a iných porastov ohrozujúcich bezpečnosť a spoľahlivosť prevádzky elektrických vedení nachádzajúcich sa na nehnuteľnostiach vo vlastníctve a užívaní občanov Vašej obce.Vytlačiť
 

Vážená pani starostka / Vážený pán starosta, 


žiadame Vás o zverejnenie priloženej Výzvy a Upozornenia, pre majiteľov nehnuteľností vo veci odstránenia a okliesnenia stromov a iných porastov ohrozujúcich bezpečnosť a spoľahlivosť prevádzky elektrických vedení nachádzajúcich sa na nehnuteľnostiach vo vlastníctve a užívaní občanov Vašej obce. Informovanie zdvorilo žiadame vykonať formou relácie v miestnom rozhlase a vyvesením, spôsobom miestne obvyklým, resp. na úradnej tabuli obce po dobu 30 dní od jej doručenia. Zverejnenie výzvy požadujeme v súlade so Zákonom č. 251/2012 Z. z. v platnom znení, nakoľko konáme vo verejnom záujme.

Znenie výzvy


 
 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka