Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Prehlásenie o prístupnosti

Vyhlásenie o splnení pravidiel prístupnosti webového sídla

V súčasnosti prebieha reštrukturalizácia oficiálnej internetovej stránky obce Plavé Vozokany(http://obecplavevozokany.sk), ktorá je motivovaná snahou o dodržiavanie štandardov pre informačné systémy verejnej správy – najmä výnos MF SR č. 55/2014 Z.z. o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy.

Cieľom internetovej stránky je zabezpečiť dostupnosť informácií pre čo najväčší počet ľudí, najmä používateľov s funkčnými zníženiami, a tak zvýšiť aktívnu účasť a integráciu osôb s postihnutím v spoločnosti.

Obec si je vedomá nedodržania štandardov v časti Povinne zverejňované zmluvy, pri niektorých zmluvách, ktoré sú zverejnené v nesprávnom formáte. Obec tieto zmluvy zverejnila v jedinom dostupnom formáte, keďže druhá zmluvná strana obci elektronickú verziu zmluvy v čitateľnej forme neposkytla.

Oficiálna internetová stránka obce Plavé Vozokany spĺňa zásady prístupnosti podľa metodiky Blind Friendly, W3C HTML a W3C CSS.

On-line prenos zo zasadnutia Obecného zastupiteľstva nespĺňa Štandardy prístupnosti webových stránok v bode 1, tj. neposkytuje ekvivalentné alternatívy k zvukovému a vizuálnemu obsahu. Zápisnica je prikladaná dodatočne.

Internetová stránka sa optimalizuje pre : Internet Explorer 7, 8, 9, 10, 11 Mozilla Firefox a Google Chrome.


 

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka