Výzva na podávanie žiadostí o poskytnutie dotácií z rozpočtu Nitrianskeho samosprávneho kraja na podporu kultúry a športu na rok 2018Vytlačiť

Nitriansky samosprávny kraj v zmysle Všeobecne záväzného nariadenia Nitrianskeho samosprávneho kraja o poskytovaní dotácií z rozpočtu Nitrianskeho samosprávneho kraja na podporu kultúry a športu č. 2/2014 v znení neskoršej zmeny vyhlasuje
Výzvu na podávanie žiadostí o poskytnutie dotácií z rozpočtu Nitrianskeho samosprávneho kraja na podporu kultúry a športu na území Nitrianskeho samosprávneho kraja na rok 2018.
Bližšie informácie nájdete v ozname.

Nitriansky samosprávny kraj v zmysle Všeobecne záväzného nariadenia Nitrianskeho samosprávneho kraja o poskytovaní dotácií z rozpočtu Nitrianskeho samosprávneho kraja na podporu kultúry a športu č. 2/2014 v znení neskoršej zmeny vyhlasuje

Výzvu na podávanie žiadostí o poskytnutie dotácií z rozpočtu Nitrianskeho samosprávneho kraja na podporu kultúry a športu na území Nitrianskeho samosprávneho kraja na rok 2018.

Oprávnení žiadatelia môžu predložiť na odbor vzdelávania a kultúry Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja žiadosť o poskytnutie dotácií z rozpočtu Nitrianskeho samosprávneho kraja na podporu kultúry a športu na rok 2018 a to:

elektronickou formou prostredníctvom elektronickej služby A.1.05-poskytovanie dotácií na kultúru a A.1.14 – Poskytovanie dotácií na šport

alebo písomne - prostredníctvom pošty alebo osobne do podateľne Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja v dvoch rovnopisoch v stanovenom termíne na adresu sídla Nitrianskeho samosprávneho kraja. Rozhodujúci je dátum uvedený na pečiatke pošty. (adresa: Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja, odbor vzdelávania a kultúry, Rázusova 2A, 949 01 Nitra).

Pri spracovaní žiadosti je potrebné postupovať v zmysle Všeobecne záväzného nariadenia Nitrianskeho samosprávneho kraja o poskytovaní dotácií z rozpočtu Nitrianskeho samosprávneho kraja na podporu kultúry a športu č. 2/2014 v znení neskorších zmien a Metodického pokynu a zásad, ktoré je možné stiahnuť spolu s formulárom žiadosti z internetovej stránky Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja:

Dokumentácia

Všeobecné záväzné nariadenie č. 2/2014
o poskytovaní dotácií z rozpočtu Nitrianskeho samosprávneho kraja na podporu kultúry a športu v znení Všeobecne záväzného nariadenia Nitrianskeho samosprávneho kraja č. 9/2015 a Všeobecne záväzného nariadenia Nitrianskeho samosprávneho kraja č. 4/2017
(ÚPLNÉ ZNENIE účinné od 09.08.2017) zobraziť

Metodický pokyn a zásady
pre podávanie žiadostí na rok 2018 na podporu kultúry a športu zobraziť

Formulár žiadosti na podporu kultúry na rok 2018 stiahnuť

Formulár žiadosti na podporu športu na rok 2018 stiahnuť

POZOR: Zvlášť je formulár žiadosti na kultúru a zvlášť je formulár žiadosti na šport!

Otázky spojené s prípravou a podávaním žiadostí je možné konzultovať osobne na oddelení kultúry Úradu NSK (Kupecká ul. č. 3, Nitra), alebo na oddelení mládeže, telesnej kultúry a športu Úradu NSK (Rázusova 2A, Nitra). Informácie získate aj telefonicky na číslach: 037/69 259 70 (oblasť kultúry) a  037/69 229 60 (oblasť športu a telesnej kultúry).

Termín uzávierky prijímania žiadostí je 15.10.2017.

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír